Kaip išsirinkti tinkamą apyrankę, kuri suteiktų gydomosios energijos ir pagerintų gyvenimo kokybę?

 

Kiekviena apyrankė turi savo žinutę, savo paslėptas galias, kurios vienaip ar kitaip paveikia mūsų kasdieninį gyvenimą. Kaip gi išsirinkti būtent tokią apyrankę, kuri padėtų kasdieninėse situacijose?

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl kiekvieno reikalavimai – skirtingi. Ieškant kas galėtų papildyti gyvenimą išskirtinėmis galiomis, svarbu žinoti kokia akmenų galia tiks ir galėsite ją  pritaikyti savo gyvenime. Geriausias ir efektyviausias būdas yra apyrankės, nes jos visada šalia ir gali pagelbėti bet kada.

Pagalvokite ir išsiaiškinkite, kokios bėdos ar sunkumai šiuo metu jums kelia nepasitenkinimą. Gal kaip tik viskas gerai, neturite sunkumų, bet norite patobulinti savo kai kurias savybes? Prie kiekvienos apyrankės yra aprašytos akmenų savybės, kurios tiesiogiai perteikiamos žmogui. Galvokite apie apyrankes, kurios padės pasiekti jūsų norus, bei tikslus.

Štai mūsų išpardavimas, kuriame galite rasti nuostabių apyrankių!

juvelta

Keletas pagrindinių savybių, kurios gerina gyvenimo kokybę:

Streso mažinimas

  • Su stresu susiduriame vos ne kiekvieną dieną, todėl reiktų orentuotis į apyrankes kurios mažina stresą. Galėtumėme pasiūlyti Kolekcija – Cessabit Lapis – apyrankės kurios mažina stresą, įneša stabilumo į gyvenimą, suteikia ramybę. Taip pat siūlome Ortu Stella apyrankę kuri sužadina lengvumo jausmą, suteikia pasitikėjimą, pozityvumą. Tai yra kelios iš daugelio apyrankių kurios mažina stresą. Apyrankės turi didesnį poveikį jeigu jos nešiojamos kartu su vėriniais ar auskarais.

Apsauga

  • Padidinti savo saugumo jausmą galite su apsaugos apyrankėmis. Peržvelkite mūsų Kolekciją – Cessabit Lapis – tai apyrankės kurios apsaugo ir suteikia apsaugos jausmą, suteikia ramybės įtemtose situacijose. Taip pat siūlome Hyacintho Caelum apyrankę – žadeito apyrankę, kuri suteikia apsaugą, skatina draugystę ir neša sėkmę. Raminančios apyrankės ypač įtakoja apsaugos jausmą, todėl daugumos apsaugą turinčių apyrankių viena iš savybių – ramybė.

Laimė

  • Dauguma žmonių nori būti laimingi, ypač kai susiduriame su  sunkumais gyvenime.  Siūlome Sustineri diligitis apyrankę – tai apyrankė, kuri sukelia džiaugsmą, pasireiškia laimė sunkiu metu, pagyvina santykius, skatindama meilę. Be to, laimės apyrankė yra viena iš mūsų Kolekcijos – Cessabit Lapis pavadinimu Flavo – suteikia drąsą nebijoti siekti laimės, pačią laimę. Suteikti laimę nėra lengva, bet šios apyrankės skirtos paskatinti jos siekti ir įgyvendinti visus troškimus.

Draugystė

  • Žmonių tarpusavio ryšys yra labai svarbus. Kiekviena draugystė yra be galo svarbi, todėl galima užtvirtinti draugystės apyrankėmis. Dažniausiai draugystės apyrankės dovanojamos, bet taip pat galima įsigyti sau, bandant užmegzti naujų pažinčių ir draugysčių. Mes siūlome Kolekcijos – Cessabit Lapis pavadinimu Viridi – tai apyrankė kuri sugeria toksiškas emocijas, tai labai svarbu draugystėje, išsaugant ją, taip pat suteikia drąsos užmegsti naujas pažintis.

 

Apibendrinimas

Kiekviena apyrankė turi skirtingas energetines savybes, todėl reiktų rinktis jums aktualiausias savybes, kurios jums suteiktų naudos kasdieniniame gyvenime.  Prie kiekvienos mūsų apyrankės yra parašyta prie žymų skyrelio kokias savybes būtent ta apyrankė suteikia, tai padarėme, kad jums būtu patogiau!